Ремонт приміщень

 

Старий ремонт

Рано чи пізно приходить час коли приміщенню потрібен ремонт. Якщо, це квартира, то це може бути як і звичайна побілка та заміна плитки у ванній кімнаті, так і повноцінний капітальний ремонт житла із заміною сантехніки, підлоги та штукатурки на стінах та стелі. Все залежить від поставленого завдання та стану приміщення. Дуже велику роль в процесі ремонту чи навіть будівництва з нуля є підготовка.

 

Підготовка – це ключовий етап, так як він є першим та від нього багато залежить в подальшій роботі. До підготовки можна віднести і проектування робочих креслень в яких зазначено як буде прокладена проводка по стінах, висоти розеток, вимикачів, виводів під бра, труби для теплої підлоги, труби для водопостачання та каналізації, розкладка плитки по стінах та багато інших речей які здаються дрібницею, але можуть заощадити Ваші гроші та час, і тим паче вплинути на результат Проектуваннявиконання робіт. Тому ми з нашими клієнтами завжди опрацьовуємо деталі до дрібниць і це допомагає уникнути незручностей. Також важливим є забезпечення місця роботи необхідними вигодами – електрика, вода. Якщо на місці їх немає, то потрібно організувати безперебійне джерело постачання, так як це напряму впливає на темпи та хід виконання робіт. Деколи попадаються об’єкти коли потрібно обмежити рух пішоходів і транспорту в зоні проведення робіт для уникнення можливих травмувань людей чи пошкоджень авто. Тут слід відповідально підійти до поставленого завдання та не створювати  незручностей навколишнім або мінімізувати їх. І так, коли процес підготовки об’єкту завершився, проект узгоджений, кошторис схвалений – можна переходити до самих робіт. Якщо ми проводимо ремонт значить потрібно починати з демонтажу.

 

Демонтажні роботиДемонтаж – другий етап всього процесу ремонту і довгоочікуваний початок роботи на самому об’єкті. Це як фундамент майбутнього будинку, а це є основою всього. Це, наприклад, може бути збивання старої штукатурки, знесення перегородок, зривання підлоги і в кінці головне прибирання. До слова прибирання є дуже важливим моментом, чистота на об’єкті – це лице робітників, а значить і якість виконання. Погано проведений демонтаж може призвести до складностей в наступних етапах проведення робіт, а це в свою чергу призведе до затримок, тратою дорогого часу та може вплинути на кінцевий результат. Тому не слід ставитись до цього етапу з меншою серйозністю ніж до всіх інших, так як він не менш важливий. Тепер на об’єкті чисто – він готовий до початку основних робіт.

 

creating

Третій етап нашого ремонту облаштування грубих робіт, а це мурівка стін, перегородок, облаштування дверних проємів, свердління під розетки, довбання штроб для труб, проводки, облаштування виводів водопостачання, каналізації та інше. Тут працюємо в більшості з нашим проектом який був підготований раніше. Згідно з ним прокладаються всі інженерні мережі та муруються перегородки. Зараз важливо нічого не пропустити, бо в майбутньому, це може потягнути значних фінансових втрат. І так, у нас готові теплі підлоги, якщо вони є, замінені вікна, облаштовування стяжки, штукатурки, розведена електрика, прокладені труби під опалення та водопостачання, змонтовані підвісні стелі та короба з ЛГК. Ми готові до фінішних робіт.

 

creatingФінішні роботи – це самий приємний для ока процес, але він найвідповідальніший. Шпаклювання стін та стель, облицювання плиткою підлог, стін у ванній кімнаті, вкладання плит OSB під паркетну дошку, монтаж серцевин розеток. Запрошення суміжників по виготовленню меблів для зняття точних розмірів та коригування проекту. Фарбуємо стелю та один раз стіни, вкладаємо підлогу та встановлюємо двері. Далі фарбування стін другий раз, монтаж розеток, плінтусів та сантехніки. Після завершення фінішних робіт об’єкт прибирається та миється. Ремонт завершений.

 

 

creatingНа перший погляд ремонт не викликає у людей потребу у професійних підрядниках. Але, як показує досвід, в більшості випадків ремонт, який зроблений власноруч або ж тоді коли замовник бере на себе роль організатора закінчується викликом підрядника для професійного проведення ремонту. Вважається, що такі роботи коштують дорого, але насправді підрядник з відповідним досвідом роботи зможе не лише якісно провести ремонт Вашого приміщення, а й інколи зекономити Ваші гроші та дати детальний звіт про витрачені кошти. Звісно, якщо хочеться зекономити краще зробити самому, але у цьому випадку і якість виконання лягає тільки на Вас. Лікар – лікує, автомеханік – ремонтує авто, художник – малює картини, будівельники не лікуть людей, а лікарі не мурують стіни, кожен з нас має робити те, що він вміє і робити це добре. Сьогодні робити погано та переробляти можуть тільки багаті. Не економте на якості, адже будується будинок чи ремонтується квартира не на 5-10 років.

 

Економте свій час, нерви та гроші – довіртесь професіоналам.