Комплексне будівництво

houseЗа кілька останніх років ми раптом усвідомили, що життя «НЕ на асфальті» має безліч переваг і привертає куди більше, ніж навіть сама велика квартира в центрі. Хочемо ми цього чи ні, але сьогодні місто все більше перетворюється на «місце для роботи» – ділових зустрічей, нарад, переговорів. Саме тому все більш привабливим «місцем для життя» стає свій будинок. Давно помічено: люди, що живуть у власному будинку, виглядають молодше і свіжіше, менше хворіють! Так у чому ж полягає привабливість життя за містом?

Екологія

Села, розташовані навіть недалеко від міста, дають можливість дихати чистим повітрям. Не секрет, що основну частину забруднень міста складають вихлопи автомобільного транспорту та промислових виробництв. Навіть будуючи для себе будинки в котеджних селищах для сезонного проживання, багато з часом поселяються в них остаточно. А тих, хто свідомо вирішив жити власним будинком, неможливо заманити назад навіть у найбільші і затишні квартири.

Ціна

moneyЖитло за містом – це дешевше, ніж купівля квартири в межах міста. Сім’ї навіть із середнім бюджетом можуть побудувати свій особистий будинок. Тим більше ви можете оформити іпотеку або використовувати материнський капітал для будівництва заміського будинку. Квадратний метр житла в екологічно чистому передмісті коштує куди дешевше квадратного метра квартири в шумному місті. Природно, при такому стані речей краще вибирати житло за містом. Крім того, проживання зазвичай не супроводжується високою оплатою за комунальні послуги.

Розмірений спосіб життя

Неквапливе і спокійне заміське життя благотворно діє на організм міської людини, засмикані різними проблемами і стресами. Ніч, проведена за містом, цілком здатна відновити сили, як фізичні, так і душевні. Всім відомо, що відпочинок у пансіонатах зміцнює організм людини, покращує його самопочуття. Але ж можна так жити не раз на рік під час відпустки, а постійно. Для цього достатньо купити або побудувати заміський будинок або котедж.

Транспортна доступність

Як це не дивно, села за містом вирішують транспортну проблему. Замість того щоб стояти в пробках, можна за 20-30 хвилин доїхати від власного будинку до роботи. Тільки потрібно правильно підібрати земельні ділянки для будівництва або купівлі будинку. Це набагато зручніше, ніж перетинати все місто в годину пік.

Здоровий спосіб життя

sportВласні земельні ділянки за містом змушують будь-яку людину більше рухатися, що корисно для здоров’я. Якщо вам не хочеться «підгортати картоплю», вирощувати огірки біля свого будинку або котеджу, і робити інші досить важкі справи, з якими ми звикли асоціювати життя в селі, то розбити газон, посадити сад, доглядати за альпійською гіркою захочуть багато. У володарів заміської нерухомості і власників звичайних міських квартир абсолютно різне коло інтересів. Якщо в місті велика частина часу проводиться біля телевізора, то за містом – на свіжому повітрі. Погодьтеся, набагато приємніше посидіти біля каміна, підстригти свій газон, посмажити стейки на свіжому повітрі, сходити у власну лазню з ароматним віником та цілющою парою, ніж лежати на дивані і клацати пультом, в надії позбутися від реклами.

Наявність гаража

На заміській ділянці можна без проблем спроектувати будь-який гараж, навіть на кілька машин. Це означає, що вам не доведеться вранці йти на стоянку або в охоронюваний гараж за кілька кварталів, а потім болісно заводити на морозі і прогрівати своє авто. Крім очевидної зручності, заміський будинок і гараж дозволять вам заощадити, так як не потрібно платити за розміщення машини на стоянці або в гаражі, як це відбувається в місті.

Нечисленні сусіди

neighborЗаміські будинки передбачають наявність максимум двох сусідів: зліва і справа. Погодьтеся, що налагодити контакт з кількома сусідніми родинами набагато легше, ніж з цілим під’їздом в багатоповерховому будинку. Тим більше що заміські сусіди будуть вам близькі за соціальним статусом. Добре, коли є можливість спокійно прогулятися по власної ділянки, замість того, щоб сперечатися з пенсіонерами біля під’їзду з приводу неправильно припаркованої машини.

Заміський будинок – це не тільки вдале вкладення грошей, але і по-справжньому гарне придбання, яке ніколи не подешевшає. Власний дім відкриває перед людиною нові кордони. Купуючи заміський будинок, ви купуєте собі нове, краще життя і свободу.

Тим, хто планує будівництво будинку у Львові або області, ми пропонуємо замовити індивідуальне проектування і зведення житлового будинку на найвигідніших умовах.